НАША ПРОДУКЦІЯ

Біоетанол

Крокуючи в ногу з сучасністю, ТОВ «ПІВДЕННА БІОПАЛИВНА КОМПАНІЯ» пропонує Вам свій новий продукт: БІОЕТАНОЛ.

Детальніше

Інгібітори гідратоутворення та корозії

     ТОВ «ПІВДЕННА БІОПАЛИВНА КОМПАНІЯ» здійснює виробництво інгібіторів гідратоутворення  та корозії згідно  технічних умов ТУ У 20.5-36956615-017:2015 на виробничій  базі  ДП «Гайсинський  спиртовий завод», яка розміщується  за  адресою: Вінницька  область, м. Гайсин, вул.Заводська (Плеханова), 28.

Детальніше

Засіб чистильний для скла Херсон

     

ТОВ «ПІВДЕННА БІОПАЛИВНА КОМПАНІЯ»  розпочала виробництво призначених  для всесезонного використання засобів чистильних універсальних для скла. Засоби  зимові з  різною  температурою застигання  використовуються взимку – в  якості засобів  проти обледеніння, для усування льоду, снігу і дорожнього бруду з  вітрового  скла автомобілів та  поліпшення обзору.   Засіб літній  - використовується влітку  -  в якості засобу  для чищення скла від пилу, дорожнього бруду та слідів комах.

Детальніше

Біопаливо

Є рідке біопаливо (для двигунів внутрішнього згоряння, наприклад, етанол, метанол, біодизель), тверде біопаливо (дрова, брикети, паливні гранули, тріска, солома, лузга) і газоподібне (синтез-газ, біогаз, водень).

Детальніше

СОЛЬВЕНТ

СОЛЬВЕНТ

ТОВ «Південна біопаливна компанія» виробляє  та  реалізує  такий продукт як -  РОЗЧИННИКИ ОРГАНІЧНІ УНІВЕРСАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ «СОЛЬВЕНТ» марок А,Б, В, Г.

РОЗЧИННИК ОРГАНІЧНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ «СОЛЬВЕНТ» марки А  відповідає вимогам  ТУ У 20.3-39074766-020:2016.

Подробнее...

Оксигенат біологічний

Оксигенат  біологічний

Оксигенат  біологічний – компонент для сумішей  з бензином, призначений для виготовлення сумішевих бензинів та  альтернативних видів  рідкого палива для двигунів внутрішнього  згоряння  з іскровим  запалюванням.

Подробнее...

Новини